Manisa-Salihli'ye bağlı Çapaklı köyü sakinleri biyogaz tesisine karşı protestoları ile bir süredir gündemdeler. Üzüm bağları ve zeytin ağaçları ile çevrili köye biyogaz tesisi kurulması planlanırken köylüler bu karara tepkililer. Suyu ve toprağı zehirleyeceği gerekçesiyle tesise karşı çıkan köylülerin bir süredir deva eden protestolarından birinde ise jandarmanın sert müdahalesi tepki çekti. İşte o tepki çeken görüntüler... Salihli Çapaklı Köyünde Biyogaz Tesisini Protesto Eden Vatandaşlara Jandarmanın Sert Müdahalesi Tepkilere Neden OlduSalihli Çapaklı Köyünde Biyogaz Tesisini Protesto Eden Vatandaşlara Jandarmanın Sert Müdahalesi Tepkilere Neden Oldu Kaynak: @hun_soy DW Türkçe'nin bölgedeki durumu aktardığı haberini buradan izleyebilirsiniz:DW Türkçe'nin bölgedeki durumu aktardığı haberini buradan izleyebilirsiniz:DW Türkçe'nin bölgedeki durumu aktardığı haberini buradan izleyebilirsiniz:

Salihli Çapaklı Köyünde Biyogaz Tesisini Protesto Eden Vatandaşlara Jandarmanın Sert Müdahalesi Tepkilere Neden Oldu

Manisa-Salihli'ye bağlı Çapaklı köyü sakinleri biyogaz tesisine karşı protestoları ile bir süredir gündemdeler. Üzüm bağları ve zeytin ağaçları ile çevrili köye biyogaz tesisi kurulması planlanırken köylüler bu karara tepkililer. Suyu ve toprağı zehirleyeceği gerekçesiyle tesise karşı çıkan köylülerin bir süredir deva eden protestolarından birinde ise jandarmanın sert müdahalesi tepki çekti. İşte o tepki çeken görüntüler... Salihli Çapaklı Köyünde Biyogaz Tesisini Protesto Eden Vatandaşlara Jandarmanın Sert Müdahalesi Tepkilere Neden OlduSalihli Çapaklı Köyünde Biyogaz Tesisini Protesto Eden Vatandaşlara Jandarmanın Sert Müdahalesi Tepkilere Neden Oldu Kaynak: @hun_soy

DW Türkçe'nin bölgedeki durumu aktardığı haberini buradan izleyebilirsiniz:

DW Türkçe'nin bölgedeki durumu aktardığı haberini buradan izleyebilirsiniz:DW Türkçe'nin bölgedeki durumu aktardığı haberini buradan izleyebilirsiniz:

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları