Büyük küçük herkesin bayılarak yiyeceği nefis bir tarifimiz var: patates nugget! Patatesin Her Haline Bayılanlara Nefis Bir Tarif: Patates Nugget! Patates Nugget Nasıl Yapılır?Patatesin Her Haline Bayılanlara Nefis Bir Tarif: Patates Nugget! Patates Nugget Nasıl Yapılır? PATATES NUGGET100 gram kaşar peyniri10 dilim sucuk3 SB rendelenmiş, haşlanmış patates1 YK kajun baharatı1 TK sarımsak tozu1 TK tuz1 yumurtaKaşar peynirini ve sucukları küp küp doğrayın. Rendelenmiş patates, kanun baharatı, tuz, sarımsak tozu ve yumurtayı karıştırın. Karışımdan 1 yemek kaşığı kadar alın ve içerisine sucuk, kaşar peynirini koyup yuvarlayın. 30 dakika dondurun ve kızgın yağda kızartın.

Patatesin Her Haline Bayılanlara Nefis Bir Tarif: Patates Nugget! Patates Nugget Nasıl Yapılır?

Büyük küçük herkesin bayılarak yiyeceği nefis bir tarifimiz var: patates nugget! Patatesin Her Haline Bayılanlara Nefis Bir Tarif: Patates Nugget! Patates Nugget Nasıl Yapılır?Patatesin Her Haline Bayılanlara Nefis Bir Tarif: Patates Nugget! Patates Nugget Nasıl Yapılır?

PATATES NUGGET

100 gram kaşar peyniri10 dilim sucuk3 SB rendelenmiş, haşlanmış patates1 YK kajun baharatı1 TK sarımsak tozu1 TK tuz1 yumurtaKaşar peynirini ve sucukları küp küp doğrayın. Rendelenmiş patates, kanun baharatı, tuz, sarımsak tozu ve yumurtayı karıştırın. Karışımdan 1 yemek kaşığı kadar alın ve içerisine sucuk, kaşar peynirini koyup yuvarlayın. 30 dakika dondurun ve kızgın yağda kızartın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları