Hepimizin Sonu Böyle Olacak! Kendisine Bir Buçuk Metrelik Dev Bir iPhone Görünümünde Mezar Yaptırılan Kadın
25 yaşındaki Rus Rita Shameeva öldükten sonra kendisi için 1,5 metrelik iPhone görünümünde bir mezar taşı yaptırıldı. Haberin devamı için içeriğimize buyurun... Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-huge-i... 1,5 metrelik mezar taşı 2016'da ölen Rita için Rusya'da yaptırıldı.Mezar taşını yaptıranın ise babası Rais Shameev olduğuna inanılıyor, inanılıyor diyoruz çünkü kızı öldükten uzun bir süre sonra böyle bir şey yaptırması ile ilgili hiçbir yorum yapmadı. Bu kendine özgün mezar taşı gerçekten bir iPhone gibi duruyor, kamerası, arkasında Apple logosu hatta ses tuşları bile var. 1,5 metrelik mezar taşının en garip kısmı ise kilit ekranı çünkü ekranda Rita'nın büyük bir fotoğrafı bulunuyor.Mezarlıktaki yakınlarını ziyarete gelen insanlar ise gördükleri an şoka giriyorlar. Nikolay Yevdokimov ProUral gazetesine şunları söyledi: "İlk başta halüsinasyon gördüğümü düşündüm. Akıllı bir telefon nasıl olur da aniden mezarlığımızda ortaya çıkabilirdi? Yakınlaştım ve şaşkına döndüm. Birçok m

Hepimizin Sonu Böyle Olacak! Kendisine Bir Buçuk Metrelik Dev Bir iPhone Görünümünde Mezar Yaptırılan Kadın

25 yaşındaki Rus Rita Shameeva öldükten sonra kendisi için 1,5 metrelik iPhone görünümünde bir mezar taşı yaptırıldı. Haberin devamı için içeriğimize buyurun... Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-huge-i...

1,5 metrelik mezar taşı 2016'da ölen Rita için Rusya'da yaptırıldı.

s-9f81a96edd468fa838e28dc42b5ffbc9354502Mezar taşını yaptıranın ise babası Rais Shameev olduğuna inanılıyor, inanılıyor diyoruz çünkü kızı öldükten uzun bir süre sonra böyle bir şey yaptırması ile ilgili hiçbir yorum yapmadı. Bu kendine özgün mezar taşı gerçekten bir iPhone gibi duruyor, kamerası, arkasında Apple logosu hatta ses tuşları bile var.

1,5 metrelik mezar taşının en garip kısmı ise kilit ekranı çünkü ekranda Rita'nın büyük bir fotoğrafı bulunuyor.

s-11864411f3807d807abbc5512f9c6d0cff811bMezarlıktaki yakınlarını ziyarete gelen insanlar ise gördükleri an şoka giriyorlar. Nikolay Yevdokimov ProUral gazetesine şunları söyledi: "İlk başta halüsinasyon gördüğümü düşündüm. Akıllı bir telefon nasıl olur da aniden mezarlığımızda ortaya çıkabilirdi? Yakınlaştım ve şaşkına döndüm. Birçok mezar taşı gördüm ama hiçbiri iPhone şeklinde değildi tabii ki. Genç kadın için bazalt kullanılarak yapıldığını öğrendim."

Raporlara göre, mezar taşı Sibiryalı bir şirket tarafından yapıldı.

s-16714e3947eb0b43393f0e35fdf2386fa35bebBu şirket insanlara "ölüm aksesuarları" temin ediyor. Mezar taşının tasarımcısı olan Pavel Kalyuk daha önce de böyle bir mezar taşını reklam amaçlı kullandı. Bu konuda ise şöyle diyor: "Mezar taşlarını dikkat çekici bir şekilde yapmaya başladık."Tasarımlarını daha sonra Novosibirsk'de bir cenaze sergisinde gösteren Pavel, şimdiden birbirinden garip siparişler almaya başladığını dile getiriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları