"Girmekten Korktuğun Mağara, Aradığın Hazineyi Saklıyor" Diyen Mitolojist Joseph Campbell'in 8 Tespiti
Joseph Campbell, insanların girmekten korktuğu mağaralar ve tünellere göre, aradıkları hazinenin ne olduğunu anlayabileceklerini söylüyor. Amerikalı mitolojist, yazar, "Aradığın hazine, girmekten korktuğun mağarada, kuyuda veya binadadır" diyor. Aşağıdaki 8 fotoğrafa bakın ve siz de aradığınız hazinenin ne olduğunu görün. 1. Buz Mağarası Buz mağarasına girmekten korkuyorsanız, duygusal sıcaklık aradığınız anlamına gelir. Yalnızlık, hayal kırıklığı gibi duygulardan hala korkuyorsunuzdur. Bu buz mağarasında aradığınız hazine aşktır.3. Derin Bir Kuyu3. Derin Bir Kuyu5. Terk Edilmiş Ev7. Eski Merdivenler

"Girmekten Korktuğun Mağara, Aradığın Hazineyi Saklıyor" Diyen Mitolojist Joseph Campbell'in 8 Tespiti

Joseph Campbell, insanların girmekten korktuğu mağaralar ve tünellere göre, aradıkları hazinenin ne olduğunu anlayabileceklerini söylüyor.

Amerikalı mitolojist, yazar, "Aradığın hazine, girmekten korktuğun mağarada, kuyuda veya binadadır" diyor. Aşağıdaki 8 fotoğrafa bakın ve siz de aradığınız hazinenin ne olduğunu görün.

1. Buz Mağarası

Buz Mağarası

Buz mağarasına girmekten korkuyorsanız, duygusal sıcaklık aradığınız anlamına gelir. Yalnızlık, hayal kırıklığı gibi duygulardan hala korkuyorsunuzdur. Bu buz mağarasında aradığınız hazine aşktır.


3. Derin Bir Kuyu


3. Derin Bir Kuyu


5. Terk Edilmiş Ev


7. Eski Merdivenler

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları