Bu Görsel Algı Testi ile Baskın Kişilik Özelliğini Söylüyoruz!
Üzerinde düşünmene hiç gerek yok, yalnızca ilk gördüğünü işaretle! 1. İlk bakışta hangi hayvanı gördün? 2. Peki ilk hangi meyve dikkatini çekti? 3. İlk hangi kıyafeti gördün? 4. Şimdi de ilk gördüğün çiçeği söyle! 5. Sırada ilk gördüğün sebze var! 6. Son olarak, ilk dikkatini çeken hayvanı söyle! Yaratıcı!Sen tam anlamıyla fikir insanısın! Aklında ne varsa gerçekleştirmeye çalışmak, en azından da denemek seni en çok mutlu eden şey! Aslına bakarsan, bunu yapmakta son derece başarılısın. Yerinde olmak isteyen çok insan vardır. Ama senin de bazen duygularına ağırlık vermen gerekebilir. Sonuçta aklını çoğu zaman fikirlerinle meşgul ediyorsun ve eğer gerçekleştiremediğin olursa da bu senin dikkatini tamamen dağıtıyor. İşin bu yönünü biraz törpülemekte fayda var! Uyumlu!Sen herhangi bir şeye adapte olmak konusunda son derece iyisin! Bir şeyi anında analiz ediyor, bir anda kendi davranış ve alışkanlıklarına göre uygun hale getirmeyi başarıyorsun. Senin girdiğin her ortamda uyumlu olman açıs

Bu Görsel Algı Testi ile Baskın Kişilik Özelliğini Söylüyoruz!

Üzerinde düşünmene hiç gerek yok, yalnızca ilk gördüğünü işaretle!

1. İlk bakışta hangi hayvanı gördün?

2. Peki ilk hangi meyve dikkatini çekti?

3. İlk hangi kıyafeti gördün?

4. Şimdi de ilk gördüğün çiçeği söyle!

5. Sırada ilk gördüğün sebze var!

6. Son olarak, ilk dikkatini çeken hayvanı söyle!

Yaratıcı!

s-266ba60054108858fe6aa6376705bf1c6703c5Sen tam anlamıyla fikir insanısın! Aklında ne varsa gerçekleştirmeye çalışmak, en azından da denemek seni en çok mutlu eden şey! Aslına bakarsan, bunu yapmakta son derece başarılısın. Yerinde olmak isteyen çok insan vardır. Ama senin de bazen duygularına ağırlık vermen gerekebilir. Sonuçta aklını çoğu zaman fikirlerinle meşgul ediyorsun ve eğer gerçekleştiremediğin olursa da bu senin dikkatini tamamen dağıtıyor. İşin bu yönünü biraz törpülemekte fayda var!

Uyumlu!

s-e3fe21261f9182f2985a08b04cd2fa5657d8dfSen herhangi bir şeye adapte olmak konusunda son derece iyisin! Bir şeyi anında analiz ediyor, bir anda kendi davranış ve alışkanlıklarına göre uygun hale getirmeyi başarıyorsun. Senin girdiğin her ortamda uyumlu olman açısından tek bir sorun var: O da hayatındaki farklı gruplardan insanların bir araya gelmesi! Böyle bir durumda bir anlık bile olsa kime göre uyum sağlayacağını bilmiyor ve küçük bir sıkıntı yaşıyorsun. Yine de sonuçta daima insanlar üzerinde güzel bir izlenim bırakıyorsun!

Hırslı!

s-17e49860f9e082642ebc546b7d6aa1abb8bb2cSen başarı konusunda son derece hırslısın. Bunun parayla uzaktan yakından bir ilgisi yok, sadece kişisel memnuniyetin ve yapabileceğin şeylerde gelişme göstermenle alakalı. Bu konuda herkes sana hayranlık duyuyor, ama unutmaman gereken tek bir şey var: Sen! Tüm bu başarı hırsının içinde kendine vakit ayırmayı unutmaman gerekiyor. Sonuçta iş yerinde duruyor, biraz kendinle ilgilenmende fayda var!

Analitik!

s-2c4f24eee7ff9bd3d0954e14929acd46d70a55Sen her türlü bilgiyi, kuralı ve kendini geliştirmeyi seviyorsun. Sonuç olarak, geçmişi anlamadan geleceği planlamıyorsun. Planlı ve programlı olmak senin kadında var! Sadece bazen, kendi kafanın içinde sıkışıp kalıyorsun, böyle zamanlarda da büyük resme bakmayı unutuyorsun. Biraz kendine vakit ayırmanda fayda var, söylemediler deme sonra!

Cesur!

s-0d2455e29113f0e70ead988323a9f57317c677Korkusuzsun ve gözünü budaktan sakınmazsın. Bu cesaretin tabii ki kendine güveninden ileri gelmekte. Ancak asla aptal değilsin; cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizginin gayet farkındasın yani. Zor durumları seviyorsun bir yandan da, baskının altında ezilmiyor; hatta daha da gaza geliyorsun. Senin hayatında vazgeçmek kesinlikle yok. Korkusuzca sorunlarının ya da hayallerinin üstüne gidiyorsun. Devam et!

Güvenilir!

s-3cd081262b659b3ab58f943bb23fd7e65890d9Etrafındaki insanların bileceği üzere sen tam bir sırdaş, tam bir dostsun. Mert ve dürüstsün. Bu hayatta en çok değer verdiğin şey samimiyet. Samimiyetsizliği gördüğün zaman içinde ne istek kalıyor ne de inanç. Ayrıca sözünde durmak senin en belirgin özelliklerinden. Kısaca bu hayatta "insanca" diyebileceğimiz en onurlu özelliğe sahipsin. Ne diyelim, keşke herkes senin gibi olsa!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları