Aura, insan bedeninin etrafını saran manyetik bir alandır. Biz de, sen bu testi çözdükten sonra auranın ne renk olduğunu saptayabiliriz belki. Denemeye ne dersin? 1. Seni en çok etkileyen gökyüzü görseli hangisi? 2. Karantinadan güzel günlere seslenelim: Kendini nerede daha mutlu hissedersin?DoğadaKonserdeYataktaGece kulübündeKütüphanedeSahilde 3. Kimin yanında kendini daha iyi hissedersin? 4. Yemelere doyamadığın, en sevdiğin meyveyi öğrenelim şimdi de!ElmaMandalinaÜzümÇilekAyvaErik 5. Bu dövmelerden hangisi daha çok senlik? 6. Hangi aktivite sana daha çekici geliyor?Bahçe işleriUyumakDans etmekGüneşlenmekSpor yapmakYüzmek 7. Tutkulu bir şekilde yaptığın ya da yapamadığın için içinde ukte kalan yetenek hangisi?OyunculukFotoğrafçılıkMüzikDansSinemaResim 8. Son olarak, son günlerde en çok neyin eksikliğini hissediyorsun?AileParaBaşarıMutlulukArkadaşİnanç Kırmızı!Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun

8 Soruda Auranın Ne Renk Olduğunu Söylüyoruz!

Aura, insan bedeninin etrafını saran manyetik bir alandır. Biz de, sen bu testi çözdükten sonra auranın ne renk olduğunu saptayabiliriz belki. Denemeye ne dersin?

1. Seni en çok etkileyen gökyüzü görseli hangisi?

2. Karantinadan güzel günlere seslenelim: Kendini nerede daha mutlu hissedersin?

Doğada
Konserde
Yatakta
Gece kulübünde
Kütüphanede
Sahilde

3. Kimin yanında kendini daha iyi hissedersin?

4. Yemelere doyamadığın, en sevdiğin meyveyi öğrenelim şimdi de!

Elma
Mandalina
Üzüm
Çilek
Ayva
Erik

5. Bu dövmelerden hangisi daha çok senlik?

6. Hangi aktivite sana daha çekici geliyor?

Bahçe işleri
Uyumak
Dans etmek
Güneşlenmek
Spor yapmak
Yüzmek

7. Tutkulu bir şekilde yaptığın ya da yapamadığın için içinde ukte kalan yetenek hangisi?

Oyunculuk
Fotoğrafçılık
Müzik
Dans
Sinema
Resim

8. Son olarak, son günlerde en çok neyin eksikliğini hissediyorsun?

Aile
Para
Başarı
Mutluluk
Arkadaş
İnanç

Kırmızı!

s-f3f09ca7681a3f8e55d6c641e850dae63c9e3e
Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

Sarı!

s-5e08e43eb97bbf7a9ba6a8220c48145f6d3294
Senin için söylenebilecek ilk söz, iyimser olmalı. Senin üstünden çok büyük bir oyun oynansa bile, sen bunu fark edemeyecek kadar iyimsersin. Bu demek değil ki, saf salaksın. Aksine bunları sen de fark ediyorsun; ancak sadece kötüye yorma gibi bir alışkanlığın yok. Bunun yanında sarı auraya sahip olduğun için sağlığın da çok yerinde; kaza bela olmadığı sürece 100 yaşına kadar yaşayabilirsin :)

Yeşil!

s-3c92c4822093c63833642d1f083c7cd9791861
Senin için bir şey canlıysa, o, sevilmeye değerdir. Doğa aşığısın öncelikle. Kendini mesela bir ormanda ya da kırda huzur dolu hissediyorsun. Sonra katıksız bir hayvanseversin. Öyle yok "ben kediciyim", yok "ben köpek insanıyım" tarzı da değil, hayvanların sevilmeyi hak ettikleri için seviyorsun. Ayrıca yeşil auraya sahip insanlar, humanisttir de. Bu yüzden mesleklerini, insanlığa faydalı olan, doktorluk, öğretmenlik vb şeylerden seçer. Son olarak, şu kavramlar ruhunu okşuyorsa doğru yerdesin: Hafif esinti, güzel bir melodi ve eskilerden bir arkadaş...

Mavi!

s-7ae6021f51984e61356d46f14b74ad952a9ca2
Senin için söylenebilecek en doğru şey, sezgilerinin oldukça kuvvetli olması. Bazıları çok okumakla, bazılarıysa çok yaşamakla bazı şeyleri bilir. Sen ise bunları yapmaya gerek kalmadan bilirsin. Ee dedik ya, sezgi ustasısın diye. Ayrıca çok barışçıl bir yapın var, kavgayı hiç sevmiyorsun; rahatsız da oluyorsun. Ayrıca yol insanısın: Sana en çok huzur veren şey kendini yollara vurmaktır diyebilirim. Bunun yanında cömertsin, sakinsin ve pek tabii ki fantastiksin!

Siyah!

s-2adcab197b2d1218988aec805d51979f276e32
Aurası siyah olan insanlar, çoğu zaman zorlu yaşam koşullarına sahiptir. Ayrıca çevrenizde uyumsuz, huysuz ve çabuk sinirlenen birisi olarak tanınıyorsunuz. Bunun, başınızdan geçen olaylarla alakası var pek tabii. Zaten siyah aura bir geçiş dönemidir. Bu zorlu hayat koşullarının üstesinden gelirseniz, gerçek auranız ortaya çıkacaktır!

Beyaz!

s-9c57bde4b03723e247dd9cf57746578125067a
Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler. Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksınız. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunuzu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşlarınız arasında "Peygamber gibi adam", "Melek gibi kadın" olarak tanınıyorsunuz. İyiliğiniz sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışınız ve varoluşunuz öyle! Yapacak bir şey yok :)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları