Tepkilerin Odağında: Antalya Film Festivali'nin Bu Yılki 'Onur Ödülü' İbrahim Tatlıses'e Verilecek
Çok sayıda filmde rol alan ve yönetmenlik yapan türkücü İbrahim Tatlıses'e, 55. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde "Onur Ödülü" verileceği duyuruldu. Festival organizasyonundan yapılan açıklamada, Tatlıses'in cuma günü düzenlenecek törende ödülünü alacağı belirtildi. Açıklamada İbrahim Tatlıses'in 1977'de "Ayağında Kundura" albümüyle müzik piyasasına, 1978'de de albümüyle aynı adı taşıyan filmiyle sinemaya giriş yaptığı hatırlatıldı ve şöyle denildi: "Seksenli yıllarda çıkardığı albümleriyle satış rakamları milyonları bulan Tatlıses'in müzik hayatındaki başarısı ve popülerliği kısa süre sonra kendisine sinemanın kapılarını açtı. Tatlıses, sinema kariyerinde 20 filme yönetmen, 3 filme senarist, 2 filme yapımcı ve 36 filme oyuncu olarak imza attı." İbrahim Tatlıses'e verilecek "Onur Ödülü" sosyal medyanın da gündeminde...İyice saçmaladılar.Adam ses sanatçısı."Sanatçı" kısmı bile tartışmalı.O dönemler çektikleri filmler albüm tanıtımı özelliği olan günümüz kliplerine benzer. B

Tepkilerin Odağında: Antalya Film Festivali'nin Bu Yılki 'Onur Ödülü' İbrahim Tatlıses'e Verilecek

Çok sayıda filmde rol alan ve yönetmenlik yapan türkücü İbrahim Tatlıses'e, 55. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde "Onur Ödülü" verileceği duyuruldu.

s-04d587e89103910a8b373aaa61ec997219406b Festival organizasyonundan yapılan açıklamada, Tatlıses'in cuma günü düzenlenecek törende ödülünü alacağı belirtildi.

Açıklamada İbrahim Tatlıses'in 1977'de "Ayağında Kundura" albümüyle müzik piyasasına, 1978'de de albümüyle aynı adı taşıyan filmiyle sinemaya giriş yaptığı hatırlatıldı ve şöyle denildi:

s-1ab6a0bc8ed1f4322214dc183ca3ceb1489832 "Seksenli yıllarda çıkardığı albümleriyle satış rakamları milyonları bulan Tatlıses'in müzik hayatındaki başarısı ve popülerliği kısa süre sonra kendisine sinemanın kapılarını açtı. Tatlıses, sinema kariyerinde 20 filme yönetmen, 3 filme senarist, 2 filme yapımcı ve 36 filme oyuncu olarak imza attı."

İbrahim Tatlıses'e verilecek "Onur Ödülü" sosyal medyanın da gündeminde...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları