Sağlıkta Şiddet Bitmiyor! Eski Hastası Tarafından Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor Fikret Hacıosman Hayatını Kaybetti
İstanbul Bahçelievler'deki bir özel hastanede çalışan psikiyatrist doktor Fikret Hacıosman silahlı saldırıya uğradı. Saldırıdan sonra ağır yaralı olarak yoğun bakıma alınan doktor hayatını kaybetti. Saldırgan ise olaydan bir saat sonra Esenlerde yakalandı. Bahçelievler’de özel bir hastanenin Psikiyatri bölümünde görevli uzman doktor Fikret Hacıosman, eski hastası olduğu öne sürülen bir kişinin silahlı saldırısında ağır yaralandı.Milliyet gazetesinden Ferit Zengin'nin aktardığına göre, Muayene için hastaneye gelen ve psikiyatrik sorunlar yaşadığı öğrenilen saldırgan, öğle saatlerinde odasına girdiği doktor Hacıosman ile kısa bir tartışmanın ardından yanında getirdiği silahı çıkararak doktora ateş etti. Şakağından aldığı kurşun darbesiyle ağır yaralanan doktor Hacıosman hemen yoğun bakım ünitesine alındı. Saat 12.30 sıralarında hastanede gerçekleşen olayda başından vurulduğu belirtilen Hacıosman, hayatını kaybetti. Silahlı saldırıyı gerçekleştiren Serhat Tunçdemir’in mart ayından beri

Sağlıkta Şiddet Bitmiyor! Eski Hastası Tarafından Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor Fikret Hacıosman Hayatını Kaybetti

İstanbul Bahçelievler'deki bir özel hastanede çalışan psikiyatrist doktor Fikret Hacıosman silahlı saldırıya uğradı. Saldırıdan sonra ağır yaralı olarak yoğun bakıma alınan doktor hayatını kaybetti. Saldırgan ise olaydan bir saat sonra Esenlerde yakalandı.

Bahçelievler’de özel bir hastanenin Psikiyatri bölümünde görevli uzman doktor Fikret Hacıosman, eski hastası olduğu öne sürülen bir kişinin silahlı saldırısında ağır yaralandı.

s-e1758a3c10e1b85122454807a4f1f30d8d9d6aMilliyet gazetesinden Ferit Zengin'nin aktardığına göre, Muayene için hastaneye gelen ve psikiyatrik sorunlar yaşadığı öğrenilen saldırgan, öğle saatlerinde odasına girdiği doktor Hacıosman ile kısa bir tartışmanın ardından yanında getirdiği silahı çıkararak doktora ateş etti. Şakağından aldığı kurşun darbesiyle ağır yaralanan doktor Hacıosman hemen yoğun bakım ünitesine alındı.

Saat 12.30 sıralarında hastanede gerçekleşen olayda başından vurulduğu belirtilen Hacıosman, hayatını kaybetti.

s-affe77ee3f85590568a2f4edf05a257ac56254

Silahlı saldırıyı gerçekleştiren Serhat Tunçdemir’in mart ayından beri obsesif kompulsif bozukluk tedavisi gördüğü bildirildi.

s-d1c6a52f03ee3c2bb4e8fb990edb1c4967e417

Olay sonrası kaçan saldırgan yakalandı.

s-0b02ff7dfaa1020a4329212cb743fd7ee3071b DHA'nın aktardığına göre, saldırgan Serhat Tunçdemir olayın ardından kaçarak Esenler Kazım Karabekir Mahallesi'nde akrabasının evine gitti. Evdekileri rehin alan saldırgan, müzakereci polislerin de devreye girmesiyle silahını dışarı attı. Saldırgan eve giren polisler tarafından gözaltına alındı.

Fikret Hacıosman'ın silahlı bir saldırıda hayatını kaybetmesi sosyal medyanın gündeminde...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları