'Kadınların Kalbi Kırılmasın' Diye: Tanzanya Tüm Evli Erkeklerin İsimlerini Yayımlayacak
Tanzanya’nın en büyük şehri Darüsselam’ın yerel yönetimi, bekar kadınların “yok yere kalplerinin kırılmasını” engellemek için tüm evli erkeklerin kimliklerini yayımlamayı planlıyor. Independent Türkçe'nin haberine göre, Darüsselam’ın bölgesel komiseri Paul Makonda’nın yaptığı planlama, kadınların devlet destekli halka açık bir çevrimiçi veri tabanında bölgedeki bütün evli erkeklerin isimlerini ve fotoğraflarını aramasına olanak sunuyor. Ülkenin medya organı The Citizen’a göre, Makonda kadınların evlenme sözü verip de yerine getirmeyen erkeklerden şikayetçi olduğunu söyledi. 'Onları kullandıktan sonra başlarından savıyorlar' Makonda “Genç kadınlardan çok sayıda şikayet aldım. Darüsselam bölgesinden birçok kadın defalarca aldatıldı, yetti artık” dedi. Makonda sözlerini şöyle sürdürdü:"Bu çekici adamlar onlara evlenme sözü veriyor, onları kullandıktan sonra da başlarından savıyorlar. Bu onur kırıcı bir şey.Bu kurnaz adamlar birçok kadının kalbinin kırılmasına ve duygusal açıdan yara

'Kadınların Kalbi Kırılmasın' Diye: Tanzanya Tüm Evli Erkeklerin İsimlerini Yayımlayacak

Tanzanya’nın en büyük şehri Darüsselam’ın yerel yönetimi, bekar kadınların “yok yere kalplerinin kırılmasını” engellemek için tüm evli erkeklerin kimliklerini yayımlamayı planlıyor.

s-35d0938fd67129845d6cd34cac0bb573aec84d Independent Türkçe'nin haberine göre, Darüsselam’ın bölgesel komiseri Paul Makonda’nın yaptığı planlama, kadınların devlet destekli halka açık bir çevrimiçi veri tabanında bölgedeki bütün evli erkeklerin isimlerini ve fotoğraflarını aramasına olanak sunuyor.

Ülkenin medya organı The Citizen’a göre, Makonda kadınların evlenme sözü verip de yerine getirmeyen erkeklerden şikayetçi olduğunu söyledi.

s-64b39af1dc940621a951d150d71e7d9c03ee50

'Onları kullandıktan sonra başlarından savıyorlar'

s-98302d41f2d19f6fd974b5cb4ff03a7d02c221 Makonda “Genç kadınlardan çok sayıda şikayet aldım. Darüsselam bölgesinden birçok kadın defalarca aldatıldı, yetti artık” dedi. Makonda sözlerini şöyle sürdürdü:"Bu çekici adamlar onlara evlenme sözü veriyor, onları kullandıktan sonra da başlarından savıyorlar. Bu onur kırıcı bir şey.Bu kurnaz adamlar birçok kadının kalbinin kırılmasına ve duygusal açıdan yaralanmasına neden oldu. Bir kadınla başarılı biçimde flört eden, kadının tüm uğraşını bırakıp kendisiyle ilgilenmesini sağlayan genç bir erkeğin onu sadece kullanmadığını düşündüğünüzden onunla evlenmesini umarsınız. "

Makonda veri tabanının Hristiyan, Müslüman ve geleneksel evliliklere mensup erkekleri içereceğini kaydetti.

s-0c062cdef064be3dc3801b358006b66fbdac84 The Ciziten evli kadınların kullandığı erkeklerin benzer bir hizmete erişim önerisi bulunmadığından bazı erkeklerin planlamadan hoşlanmadığını belirtti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları