Hamileyken Kendisini Bıçaklayan Eşini Tahliye Ettirdi: 'Hepimiz Perişanız'
İstanbul Bahçelievler'de, hamile eşini bıçaklayarak kasten öldürmeye teşebbüs etmek iddiası ile yargılanan sanık tahliye oldu. Mahkemede eşi tarafından bıçaklandığı iddia edilen kadının "Eşim perişan, ben perişan. Kocamın tahliye edilmesini istiyorum" sözleri damgasını vurdu. Bahçelievler'de hamile eşini bıçakla yaralayıp kasten öldürmekle yargılanan sanık, bugün mahkeme heyeti karşısındaydı DHA'nın haberine göre Sanık Y. G.'nin, kahvaltı sırasında eşini bıçakladığı iddia ediliyordu. Bugün mahkemeye Adli Tıp Kurumu'ndan, sanığın akıl sağlığının yerinde olduğuna dair rapor geldi. Saldırıya uğrayan kadının ifadesi ise mahkeme damgasını vurdu: Eşimin serbest kalmasını istiyorum, ikimiz de perişanız Duruşmada söz alan müşteki H. G., "Eşimin serbest kalmasını istiyorum. İki senedir çocuklarım da ben de perişanız. Eşim benden çok defa özür diledi. Her evde olan şeyler bunlar. Eşim perişan, ben perişan. Kocamın tahliye edilmesini istiyorum." dedi. Savcı 20 yıl hapis istedi Esas hakkınd

Hamileyken Kendisini Bıçaklayan Eşini Tahliye Ettirdi: 'Hepimiz Perişanız'

İstanbul Bahçelievler'de, hamile eşini bıçaklayarak kasten öldürmeye teşebbüs etmek iddiası ile yargılanan sanık tahliye oldu. Mahkemede eşi tarafından bıçaklandığı iddia edilen kadının "Eşim perişan, ben perişan. Kocamın tahliye edilmesini istiyorum" sözleri damgasını vurdu.

Bahçelievler'de hamile eşini bıçakla yaralayıp kasten öldürmekle yargılanan sanık, bugün mahkeme heyeti karşısındaydı

s-10f1e1564d140834b9e217fcac0172169c211c DHA'nın haberine göre Sanık Y. G.'nin, kahvaltı sırasında eşini bıçakladığı iddia ediliyordu. Bugün mahkemeye Adli Tıp Kurumu'ndan, sanığın akıl sağlığının yerinde olduğuna dair rapor geldi.

Saldırıya uğrayan kadının ifadesi ise mahkeme damgasını vurdu: Eşimin serbest kalmasını istiyorum, ikimiz de perişanız

s-4d55b8210f9ef836049fd7816021ca735bc77a Duruşmada söz alan müşteki H. G., "Eşimin serbest kalmasını istiyorum. İki senedir çocuklarım da ben de perişanız. Eşim benden çok defa özür diledi. Her evde olan şeyler bunlar. Eşim perişan, ben perişan. Kocamın tahliye edilmesini istiyorum." dedi.

Savcı 20 yıl hapis istedi

s-5a103ff57a8e9faff2bafde175c43182d2ed5f Esas hakkındaki mütalaasını açıklayan savcı, sanığın 'gebe olduğu bilinen eşini öldürmeye teşebbüs etmek' suçundan 20 yıl hapsini ve tutukluluğun devamını istedi. Mahkeme heyeti ise, sanığın tutuklu kaldığı süreyi göz önünde bulundurarak tahliyesine karar verdi. Sanığın eşi H. G. ise eşi için, "İlk defa böyle bir şey yaptı, ben eşime güveniyorum" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları