Haluk Levent Duyarsız Kalmadı: Caretta Carettaların Üreme Alanındaki Konsere Tepki Gösterdi
Mersin'de, caretta caretta ve yeşil deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı olan sahil bölgesinde yapılacak PopFest 2019'a, Haluk Levent tepki gösterdi. 5-7 Haziran tarihleri arasında Mezitli ilçesindeki 100'üncü Yıl (Gümüşkum) Tabiat Parkı'nda gerçekleştirilecek olan Mersin PopFest 2019'da Aleyna Tilki, Simge, Hande Yener, Demet Akalın, Murat Dalkılıç ve Fettan Can gibi birçok ünlü popçu sahne alacak. Bölge deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı Ancak bölgenin Caretta Caretta ve yeşil deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı olması nedeni ile organizasyona tepkiler dinmiyor. "Bir yol bulunsun, o alanlar tahrip edilmesin" CHP Milletvekili Alpay Antmen tarafından TBMM gündemine de taşınan organizasyona rock müzik sanatçısı Haluk Levent de sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Levent'in, 'Caretta Carettalar için o bölgede yıllarca yürüyüş yaptık. Mersin İdare Mahkemesi'ne başvurduk. Soda fabrikasına arıtma tesisi kurdurduk. Şimdi bu festival yapılmasın demiyorum ama bir yol

Haluk Levent Duyarsız Kalmadı: Caretta Carettaların Üreme Alanındaki Konsere Tepki Gösterdi

Mersin'de, caretta caretta ve yeşil deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı olan sahil bölgesinde yapılacak PopFest 2019'a, Haluk Levent tepki gösterdi.

s-e90455f633bf1a0e83e73407c209c3a87406db 5-7 Haziran tarihleri arasında Mezitli ilçesindeki 100'üncü Yıl (Gümüşkum) Tabiat Parkı'nda gerçekleştirilecek olan Mersin PopFest 2019'da Aleyna Tilki, Simge, Hande Yener, Demet Akalın, Murat Dalkılıç ve Fettan Can gibi birçok ünlü popçu sahne alacak.

Bölge deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı

s-ecc07fbebdb50155a81bab4e16dd592d2c95ec Ancak bölgenin Caretta Caretta ve yeşil deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı olması nedeni ile organizasyona tepkiler dinmiyor.

"Bir yol bulunsun, o alanlar tahrip edilmesin"

s-7be8a86c45fa1d522a12fc0e2ed79626a44ade CHP Milletvekili Alpay Antmen tarafından TBMM gündemine de taşınan organizasyona rock müzik sanatçısı Haluk Levent de sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Levent'in, 'Caretta Carettalar için o bölgede yıllarca yürüyüş yaptık. Mersin İdare Mahkemesi'ne başvurduk. Soda fabrikasına arıtma tesisi kurdurduk. Şimdi bu festival yapılmasın demiyorum ama bir yol bulunsun, o alanlar tahrip edilmesin' şeklindeki paylaşımı binlerce beğeni aldı.Ünlü rockçı, sahne alacak sanatçıların da konuya duyarsız kalmamasını istedi.

Haluk Levent'in o paylaşımı:

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları