"Anime" İzlemeyi Sevenlerin Bu Yaz Mutlaka Bitirmesi Gereken 7 Romantik Tavsiye
Romantik anime türünde yapılmış birbirinden harika ve başarılı anime serileri. 1. Fruits Basket Fruits Basket, Natsuki Takaya tarafından çizilen ve Hana to Yume dergisinde yayınlanan bir manga serisidir. 2001 yılında shoujo dalında Kōdanşa Manga Ödülü’nü aldı. 2. Hanasaku Iroha Hanasaku Iroha, P.A.Works tarafından yapılan 26 bölümlük bir anime televizyon serisidir. Senaryo, Mel Kishida'nın orijinal karakter tasarımı ile Mari Okada tarafından yazıldı. P.A.Works, projeyi stüdyonun 10. yıldönümü çalışması olarak üretmiştir.  3. Lovely Complex Lovely Complex, mangaka Aya Nakahara tarafından çizilen bir shōjo manga serisidir. Manga, Birleşmiş Milletler'deki lisansını Viz Media almıştır. 2004 yılında, shojo dalında, 49. Şogakukan Manga Ödülü'nü aldı. 4. Saniyede Beş Santimetre Saniyede 5 Santimetre: aralarındaki uzaklık hakkında kısa hikâyeler zinciri, Makoto Shinkai tarafından 2007 yılında yapılan Japon Anime filmi. Filmin yapımı 22 Ocak, 2007 tarihinde bitti.

"Anime" İzlemeyi Sevenlerin Bu Yaz Mutlaka Bitirmesi Gereken 7 Romantik Tavsiye

Romantik anime türünde yapılmış birbirinden harika ve başarılı anime serileri.

1. Fruits Basket

Fruits Basket

Fruits Basket, Natsuki Takaya tarafından çizilen ve Hana to Yume dergisinde yayınlanan bir manga serisidir. 2001 yılında shoujo dalında Kōdanşa Manga Ödülü’nü aldı.

2. Hanasaku Iroha

Hanasaku Iroha

Hanasaku Iroha, P.A.Works tarafından yapılan 26 bölümlük bir anime televizyon serisidir. Senaryo, Mel Kishida'nın orijinal karakter tasarımı ile Mari Okada tarafından yazıldı. P.A.Works, projeyi stüdyonun 10. yıldönümü çalışması olarak üretmiştir. 

3. Lovely Complex

Lovely Complex

Lovely Complex, mangaka Aya Nakahara tarafından çizilen bir shōjo manga serisidir. Manga, Birleşmiş Milletler'deki lisansını Viz Media almıştır. 2004 yılında, shojo dalında, 49. Şogakukan Manga Ödülü'nü aldı.

4. Saniyede Beş Santimetre

Saniyede Beş Santimetre

Saniyede 5 Santimetre: aralarındaki uzaklık hakkında kısa hikâyeler zinciri, Makoto Shinkai tarafından 2007 yılında yapılan Japon Anime filmi. Filmin yapımı 22 Ocak, 2007 tarihinde bitti.

5. Senin Adın

Senin Adın

Senin Adın senaristi ve yönetmeni Makoto Shinkai olan 2016 yapım bir Japon anime.

6. Your Lie in April

Your Lie in April

Piano dahisi Arima Kousei, çocuk müzisyenler yarışmasını kazandıktan sonra herkes onun adını öğrenmiştir. Fakat; ona en çok destek veren annesinin ölümünden sonra zihinsel ve duygusal bir çöküş yaşayan Kousei, artık kendi piyanosunun sesini bile duyamaz olmuştur. Bu olayın üstünden iki sene geçtikten sonra bile, piyanoya dokunamayan Kousei, bütün yaşamını böyle gideceğini düşünürken tanıştığı bir kız her şeyi değiştirecektir.
Başına buyruk bir kemancı olan Miyazono Kaori, Kousei’nin müzik hayatına geri dönmesine yardım eder ve onu alışık olmadığı bir stilin içine sürükleyerek yeni şeyler keşfetmesini sağlar.
Hikâyemiz, ikilinin ve arkadaşlarının müzik ile yaşadıkları maceraları konu alıyor.
Aynı adlı mangasından uyarlanmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları