2019 Yılında Merakla Beklenen 10 Yabancı Film
2018 yılı sinemaseverler için güzel bir yıl oldu. Ancak 2019 yılı bize daha fazlasını vadediyor. 1. Hellboy Hellboy, 2019 yılının başında geri dönüyor. Neil Marshall’ın yönetmeni olduğu filmde David Harbour, Milla Jovovich ve Ian McShane başrollerde. Lionsgate tarafından dağıtımı yapılacak olan film 11 Ocak 2019’da vizyona girecek. 2. Glass Yönetmen M. Night Shyamalan’ın son filmi Glass, 18 Ocak 2019’da vizyona giriyor. Unbreakable üçlemesinin ikinci filmi olan Glass’ın yapımcısı ise Universal Pictures. Filmde Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy, Sarah Paulson, Anya Taylor-Joy rol alıyor. 3. X-Men: Dark Phoenix 14 Şubat 2019’da yine bir X-Men filmi vizyonda olacak. Simon Kinberg, Sophie Turner, Jamos McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence’ın rol aldığı filmin yönetmeni Simon Kinberg. X-Men’in en popüler çizgi roman öykülerinden birinin beyaz perdeye taşınacağı filmin merkezinde Sophie Turner’ın canlandırdığı Jean Grey karakteri var.  4. Once Upon

2019 Yılında Merakla Beklenen 10 Yabancı Film

2018 yılı sinemaseverler için güzel bir yıl oldu. Ancak 2019 yılı bize daha fazlasını vadediyor.

1. Hellboy

Hellboy

Hellboy, 2019 yılının başında geri dönüyor. Neil Marshall’ın yönetmeni olduğu filmde David Harbour, Milla Jovovich ve Ian McShane başrollerde. Lionsgate tarafından dağıtımı yapılacak olan film 11 Ocak 2019’da vizyona girecek.

2. Glass

Glass

Yönetmen M. Night Shyamalan’ın son filmi Glass, 18 Ocak 2019’da vizyona giriyor. Unbreakable üçlemesinin ikinci filmi olan Glass’ın yapımcısı ise Universal Pictures. Filmde Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy, Sarah Paulson, Anya Taylor-Joy rol alıyor.

3. X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix

14 Şubat 2019’da yine bir X-Men filmi vizyonda olacak. Simon Kinberg, Sophie Turner, Jamos McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence’ın rol aldığı filmin yönetmeni Simon Kinberg. X-Men’in en popüler çizgi roman öykülerinden birinin beyaz perdeye taşınacağı filmin merkezinde Sophie Turner’ın canlandırdığı Jean Grey karakteri var. 

4. Once Upon a Time in Hollywood

Once Upon a Time in Hollywood

Bir Quentin Tarantino filmi olan Once Upon a Time In Hollywood’un oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Dakota Fanning ve James Marsden gibi dev isimleri bulunduruyor. 

5. How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

Üçlemenin son filminin yönetmeni, Dean DeBlois. Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır... 24 Ocak tarihinde vizyona giriyor.

6. Dumbo

Dumbo

Tim Burton’ın yönettiği filmde, Colin Farrell, Eva Green, Michael Keaton, Danny DeVito gibi yıldızlar oynuyor. Disney yapımı film, 1941 yılında çekilen klasik filmin yeniden çekimi. 

7. The Voyage of Doctor Dolittle

The Voyage of Doctor Dolittle

Stephan Gaghan’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmde, Robert Downey Jr., Michael Sheen, Antonio Banderas, Tom Holland, Selena Gomez, Marion Cotillard, John Cena gibi güçlü isimler yer alıyor.

8. John Wick 3: Parabellum

John Wick 3: Parabellum

John Wick: Chapter 2’nin devamı olan filmin konusu şöyle: John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiş, Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. film, 17 Mayıs 2019’da sinemalarda aksiyon rüzgarı estirecek.

9. Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

Örümcek Adam, 2019 yazında yeni filmiyle sinemalara dönecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları